logo
0

Aurum Koloidný zinok + vitamín C liquid 300 ml

  • Koloidný zinok
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Koloidný zinok vo forme mikročastíc je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C je veľmi dobřevstřebatelný až z 98% tj. Až vo 20x väčších dávkach ako zinok vo forme tabliet.

popis

Koloidné forma zinku a vitamínu C prispieva k udržaniu zdravých kostí a tvorbe kolagénu, normálnemu stavu vlasov, nechtov, pokožky, k normálnej funkcii imunitného systému a zraku. Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Pravidelný príjem zinku sa odporúča zvlášť v prípade tehotných žien, rovnako tak pri dlhodobom užívaní antikoncepcie.

Zloženie v 5 ml
100.69 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)
8.54 mg Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý)

prídavné látky

voda, jemne sýtená CO2 (stabilizátor)

Dávkovanie

Užívajte 5 ml denne podľa priloženej odmerky. Odporúča sa rozriediť v 200 ml vody.

balenie

300 ml - dávka na 2 mesiace

Upozornenie

Doplnok stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Vhodné pre deti od 3 rokov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Ukladajte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Po otvorení skladujte v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Krajina pôvodu Slovensko.

Ďalšie oznámenie

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky so zinkom a vitamínom C.
Koloidný zinok