logo
0

Biora Biohar aktivátor 75 ml

  • Biohar aktivátor
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Hyaluronan je prírodná látka schopná viazať obrovské množstvo vody. Prirodzene sa vyskytuje na povrchu buniek, v koži a pokožke. Na dlhom vlákne, tvorenom kyselinou hyaluronovou, sú naviazané ďalšie dôležité látky ako protokolagen, keratan, dermatan, chondroitín, a ďalšie glykosaminy. Starobou sa molekulová dĺžka komplexu znižuje. Preto klesá aj obsah vody vo väzive, znižuje sa jeho imunitný schopnosť a zhoršujú niektoré vlastnosti pokožky. Vznikajú vrásky, klesá pružnosť a objavujú sa poruchy tvorby vlasu. Pokles molekulovej dĺžky spôsobujú tzv. voľné radikály a tiež všetky prekonanej infekcie, ktoré sú vždy sprevádzané účinky hyaláz - enzýmov štiepiacich tento komplex.

KEDY BIOHAR AKTIVÁTOR POMÁHA:

- zastavuje nadmerné vypadávanie vlasov,
- obnovuje zdravý rast vlasov,
- regeneruje vlasovú pokožku,
- zlepšuje pevnosť a pružnosť vlasov,
- obnovuje zdravé prostredie vlasovej pokožky,
- zvyšuje hustotu a lepšiu kvalitu vlasov,
- priaznivo účinkuje proti štiepeniu vlasov,
- zabraňuje tvorbe lupín a iných kožných defektov,
- regeneruje poškodené vlasy.

DÁVKOVANIE
Aplikujte denne najlepšie večer (v noci dochádza k obnove buniek vytvárajúcich vlas) vmasírovaním do vlasovej pokožky v miestach rednutie vlasov. Neoplachujte. Pre dosiahnutie dostatočného efektu aplikujte po dobu minimálne 1 mesiaca. Ďalej sú vhodné tzv. udržiavacej kúry 1x týždenne až mesačne.

BALENIE
75 ml

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Prípravok nemá žiadne známe negatívne vlastnosti alebo kontraindikácie. Pre vysoký hydratačný efekt neodporúčame najmenej 2 hodiny po aplikácii vystavenie nechránenej pokožky mrazu. Biohar je vhodný pre trvalé a každodenné používanie u všetkých vekových kategórií.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
voda, denaturovaný alkohol

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s kolagénom a prípravky na vlasy .
Biohar aktivátor