logo
0

Danare OBEZIN 90 tob.

  • OBEZIN 90
AKCIA SKLADOM
+ ZADARMO
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Chudnutie / Choroba / Cholesterol
Danare
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
DÁVKOVANIE
Užívajte 3x denne 1-2 kapsuly, maximálne 4 kapsuly. Kapsuly užívajte aspoň 30 minút pred každým jedlom a zapite je minimálne 1 pohárom vody (0,3-0,4 l). Dávku možno zvýšiť každých 5 dní o 1 kapsulu na jedno jedlo, až sa pocit hladu výrazne zníži. Neužívajte po dobu dlhšiu ako 30 dní. V chudnúce kúre možno opäť pokračovať po 5 dňoch. Skladujte pri teplote od 15 ° C do 25 ° C.

BALENIE
90 kapsúl - dávka na cca 1 mesiac

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy, pri gastrointestinálnych ochoreniach, pri stenóze pažeráka alebo už existujúcich črevných ťažkostiach. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 15-25 ° C.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Odporúčame kombinovať s produktmi
FitMe Slim & Sun 100 kapslí a
FitMe Burn 200 tbl.

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky pre kontrolu hmotnosti .

POPIS
AKO OBEZIN FUNGUJE?

Behom pol hodiny sa OBEZIN v žalúdku rozpustí a mnohonásobne zväčší svoj ​​objem. Vytvorená gélová substancie sa zmieša s jedlom a zaplní žalúdok. Vyvolá pocit nasýtenia, hoci ste zjedli menšiu porciu a spomalí proces trávenia.
Častejšie konzumáciou menších porcií znížite váš kalorický príjem a schudnete rýchlejšie. Navyše sa zníži vaša chuť na sladké a nutkanie prejedať sa v neskorých hodinách.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
stearan horečnatý, želatína, oxid titaničitý
OBEZIN 90