logo
0

Dolce Gabbana Light Blue pour Homme Darčeková sada EDT 75 ml a After Shave Balsam (balzam po holení) Light Blue pour Homme 75 ml

  • Light Blue
75ml SKLADOM
+ ZADARMO
Nájdete v kategóriách
Dolce Gabbana / Light Blue pour Homme
Alebo vyskúšajte ďalšie produkty z línie Light Blue pour Homme:
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Light Blue pour Homme Darčeková sada obsahuje
- toaletnú vodu Light Blue pour Homme EDT 75 ml
- after Shave Balsam (balzam po holení) Light Blue pour Homme 75 ml,
všetko v darčekovom balení D & G.

Nová pánska vôňa Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme je zameraná na mužov, ktorí majú blízko k duši Stredomoria a vyžaruje z nich očarujúce sexy zmyselnosť.

Light Blue pour Homme bola vyrobená na mieru mužovi Dolce & Gabbana, ktorý o seba dbá, rád športuje a na svoje okolie pôsobí svojou modernou zvodnosťou. Vôňa je zostavená zo sviežich, korenistých a zmyselných tónov Stredomoria, ktorý považujeme za najzvodnejšia miesto na svete, vysvetľujú svoju koncepciu Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

Každý akord Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme zrkadlí mnohovrstevnatý charakter muža Light Blue, ktorým sa prepletajú tóny inšpirované jeho záľubou v stredomorskom životnom štýle.

zloženie
Hlava - čerstvý bergamot, šťavnaté sicílske mandarínky plné miestneho slnka, zmrazená kôra grapefruitu a aromatický jalovec. Stredomorská iskrivosť.
Srdce - voňavý rozmarín, jemný sečuánske korenie a zmyselné ružové drevo. Čistá mužnosť.
Základ - dotyk amerického pižma, ktoré spolu s dubovým machom tvoria nevtieravý podpis zvodnej kompozície. Prirodzená zmyselnosť.Light Blue