logo
0

Herbamedicus Konská masť Forte chladivá 500 ml

  • Konská masť
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Konská masť Forte chladivá je vyrobená podľa tradičnej, generáciami preverenej receptúry s vysokým obsahom extraktov plodov pagaštanu konského, kostihoja, rozmarínu, arniky a je obohatená o množstvo rastlinných bioaktívnych látok podľa poznatkov modernej vedy. Vyvážený obsah týchto substancií zaručuje široký a silný účinok. Kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením výťažkov z bylín. Balzam rýchlo vyvolá intenzívne osvieženie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok a tým urýchľuje rekonvalescenciu.

KONSKÁ MASŤ FORTE CHLADIVÁ OBSAHUJE 25 BYLÍN, O KTORÝCH JE ZNÁME, ŽE POMÁHAJÚ:

- pri reumatických stavoch,
- pri opuchoch kĺbov,
- pri ischiatických ťažkostiach,
- pri kŕčových žilách.

PRODUKT KONSKÁ MASŤ FORTE CHLADIVÁ OBSAHUJE:

- Pagaštan konský - obsahuje účinné látky aescín, triesloviny a flavonoidné glykozidy. Tieto zložky sa podieľajú na zvyšovaní elasticity cievnych stien, zvyšujú obehovú rýchlosť, žilový odtok a obmedzujú tvorbu opuchov kĺbov. Majú tiež výrazný protizápalový a hojivý účinok.
- Kostihoj lekársky - hlavnou zložkou je alantoín, ktorý podporuje regeneráciu. Účinne urýchľuje obnovu buniek a odstraňuje pocit únavy. Výrazne tiež napomáha pri riešení poúrazových stavov.
- Borievka obyčajná - aktivuje lymfatický systém, čím napomáha odstraňovať toxické látky. Účinne urýchľuje regeneráciu

AKO POUŽÍVAŤ
Po nanesení na postihnuté miesto úplne vmasírujte také množstvo gélu, aké pokožka absorbuje. Pre zvýšenie účinnosti je tiež možné použiť zábal s hrubou vrstvou gélu.

BALENIE
500 ml

UPOZORNENIE
Určené na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí, na sliznice a poranenú kožu. Pri použití v oblasti kŕčových žíl tieto miesta nemasírujte, ale iba zľahka potierajte! Zriedkavo sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z bioaktívne zložiek prípravku. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie konské masti a ďalšie prípravky na kĺby .
Ďalšie informácie o produkte Konská masť Forte hrejivá nájdete v článku Ako prežiť chladný jeseň bez bolesti svalov a kĺbov .
Konská masť