Používaním stránky parfems.sk súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií

Súhlasím
Doprava už od 0,00 €
 • Osobný odber
  • Prepravná spoločnosť
   • Kuriér - DPD2,95 €
   • Kuriér DPD (platba kartou)0,00 €
   • Kuriér DPD (dobierka)2,95 €
  Volajte PO-PIA od 08:00 do 17:30 02/22200222

  1. Aké je Vaše mailová adresa a telefónne číslo?

  02/21291450 denne od 08,00-18,00

  [email protected]


  2. Ak neviem zrealizovať objednávku, môžem tovar objednať aj inou formou, ako napríklad mailom aleho telefonicky?

  Samozrejme, budeme veľmi radi, ak Nás budete kontaktovať a objednávku zrealizujeme za Vás. Na telefónnom čísle 02/21291450 alebo mailom na [email protected]

   

  3. Aký je rozdiel medzi testerom a originálom? 

  Rozdiel je v tom, že testerové balenie Vám bude doručené v obyčajnej bielej krabičke alebo bublinkovej fólii. Testery bývajú dodané bez vrchnáčiku, samozrejme vôňa aj obsah balenia je totožné s normálnym balením.

   

  4. Môže parfém na každom z nás mať inú intenzitu vône?

  Samotná výdrž parfému závisí na vlastnostiach pokožky užívateľky vône . Parfém , ktorý u jedného používateľa vydrží voňať veľmi príjemne dlhú dobu, môže na pokožke iného používateľa pôsobiť trochu odlišne a intenzita vône nie je tak silná . Teda slabšia výdrž parfumu nie je jeho závadou .

   

  5. Ako viem, že váš tovar je originál?

  Sme obchod overený zákazníkmi, na trhu sme už niekoľko rokov. Parfémy, ktoré predávame sú výlučne len originály, môžete si prečítať recenzie našich spokojných zákazníkov jednak pri produktoch alebo na porovnávačoch tovaru.

     x

  Strážiť dostupnosť

  Ľutujeme, tento produkt je dočasne nedostupný. Pokiaľ máte o výrobok záujem, zadajte Vašu emailovú adresu a pri naskladnení Vás informujeme.

  OK