logo
0
logo
0

Dôležité stránky

Doprava

Reklamácia

Dôležité upozornenie!

Nižšie uvedený formulár na odstúpenie od zmluvy alebo reklamáciu platí len pre zákazníkov, ktorí zakúpili tovar od spol. PremierParfum s.r.o. tj. od 11.6.2020.

V prípade, kedy ste tovar zakúpili do 10.6.2020 vrátane od spoločnosti Delivery Home Logistic s.r.o., kontaktujte pre odstúpenie od zmluvy alebo reklamáciu pôvodného predajcu, ktorým je:

Delivery Home Logistic s.r.o.
P.O.BOX 29A
949 01 Nitra
Email: info@parfumia.sk

Upozornenie!

Vážení zákazníci,

vzhľadom na súčasnú situáciu je pozastavené prijímanie aj vybavovanie reklamácií a odstúpenie od zmluvy (aj už k nám prijatých).

Prosíme, neposielajte zásielky tohto typu, oddelenie pre ich vybavovanie je po dobu zhoršenej epidemiologickej situácie uzavreté.
O opätovnom spustení Vás budeme informovať na tomto mieste.

Odstúpiť od zmluvy bude možné aj po uplynutí zákonnej lehoty.

Ďakujeme za pochopenie
parfems.sk

Vážený zákazník, 

pripravili sme pre Vás jednoduchú formu, ako reklamovať tovar, ktorý ste u nás zakúpili. Nasledujúci sprievodca Vám celý proces zjednoduší a vy tak iba odošlete tovar na adresu nášho reklamačného oddelenia alebo donesiete tovar na našu pobočku. Začnite zadaním vášho emailu a čísla objednávky. V prípade, že neviete číslo objednávky, nechajte si zaslať email s históriou vašich posledných objednávok.

Zadajte email a číslo objednávky:

Email:
Zaslať históriu na email
Č. objednávky::