logo
0

MiraTes Syfilis Test 1 ks

  • Syfilis Test
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Keď je človek nakazený baktériami syfilisu, jeho telo proti nim vytvára protilátky. Syfilis test môže zistiť prítomnosť týchto protilátok v krvi. Akonáhle sa dá do testovacej kazety vzorku krvi, v teste sa objavia jeden alebo dva farebné prúžky. Musí sa tiež brať do úvahy skutočnosť, že môže nejakú dobu po infekcii trvať, než je telo schopné vytvoriť dostatočné množstvo protilátok, ktoré môžu byť detekované. Negatívny výsledok môže nastať aj po nedávnom kontakte s baktériami a nevylučuje infekciu.

DÁVKOVANIE
Ako používať:
- Otvorte balík označený ako IMP Syfilis test a vytiahnite testovaciu kazetu. Zariadenie postavte na čistý rovný povrch.
- Pred odobratím vzorky krvi, si umyte ruky madlom a vodou. Dobre je opláchnite a starostlivo osušte. Posaďte sa a snažte sa 5 minút relaxovať, pritom o seba miešajte ruky tak, aby boli teplé. Prst by nemal byť studený a musí byť bez hrčiek.
- Vezmite lancetu, otočte farebným kolíčkom a vytiahnite ho.
- Položte ruku, z ktorej budete odoberať krv, rovno na stôl, dlaň smeruje nahor. Pichnite do strany špičky prsta (prostredník alebo prstenník), ktorá smeruje k malíčku.
- Položte lancetu otvorom na stranu prsta. Stláčajte lancetu dole kým nezačujete "cvaknutie", potom ucítite, ako lanceta preniká kožou. Po (cvaknutie "môžete lancetu z prsta oddělat.
- prvú kvapku krvi zotrite čistou papierovou vreckovkou (nie je súčasťou balenia). Dajte paži asi na 10 sekúnd dole, aby sa stimuloval tok krvi.
- Držte prst nad okrúhlym otvorom v restovací kazete a vytlačujte krv z prsta, do ktorého ste pichli lancetou v kroku 5. To robte tak dlho, kým sa nevytvorí kvapka krvi. kvapku krvi nechajte spadnúť do otvoru označenej "SAMPLE". Krv neroztierajte. Krv pridávajte tak dlho, kým nie je zakrytý celý biely otvor.
- Do otvoru "SAMPLE" na testovacej kazete pridajte 6 kvapiek činidla z fľaštičky, ktorá je súčasťou testovacej sady.
- Zvyšok krvi z prsta zotrite papierovou vreckovkou a prst zalepte priloženou leukoplastom.
- Výsledok testu môžete odpočítať za 10 minút, ale nie dlhšie ako za 15 minút.

Výsledky:
- Pozitívny výsledok: V oválnom otvore testovacej kazety sa objavia dva farebné prúžky (control aj test). Vaša krv obsahuje protilátky proti baktérii, ktorá spôsobuje syfilis. Je vysoko pravdepodobné, že ste bol (a) nakazený (a). Okamžite kontaktujte svojho praktického lekára.
- Negatívny výsledok: V oválnom otvore testovacej kazety sa objavil jeden farebný prúžok (control). To znamená, že bol test vykonaný správne a že nie ste infikovanie syfilisom. Môže to však tiež znamenať, že koncentrácia protilátok proti baktérii bola vo vzorke krvi príliš nízka pre zaznamenanie pozitívneho výsledku. ak pretrvávajú akékoľvek symptómy, odporúčame kontaktovať vášho lekára.
- Neplatný výsledok: V oválnom otvore testovacej kazety sa neobjaví žiadny prúžok. To znamená, že test nebol vykonaný správne.

BALENIE
1 hliníkový balíček s testovacou kazetou IMP Syfilis test, 1 lanceta, 1 leukoplast, 1 fľaštička s činidlom, 1 návod

UPOZORNENIE
Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte pri izbovej teplote 4-30 ° C a mimo dosahu detí. Pred vykonaním testu si pozorne prečítajte návod na použitie.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na pohlavné orgány a ďalšie diagnostické testy .
Ďalšie informácie o Syfilis teste nájdete v článku Zaujímajte sa aktívne o svoj ​​zdravotný stav s použitím domácich testov .
Syfilis Test