logo
0

Monvitaly Káva Cannabissimo Coffee mletá 250 g

  • Káva Cannabissimo
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Čaje a kávy
Monvitaly
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Káva je čerstvo pražená a dovážané od majstrov kávy, priamo z Talianska. Má úplne nezameniteľnú chuť, ktorú ocení aj ten najnáročnejší labužník. Konopná káva je dokonalým nápojom podporujúcim optimálne zdravie a životnú pohodu počas celého dňa.

Káva obsahujúce 20 + 9 esenciálnych aminokyselín je výsledkom špeciálneho výrobného postupu, pri ktorom je vytvorený extrakt z konopných semienok, ktorý nie je pražený a preto nestráca žiadne z jeho nutričných a zdraviu prospešných účinkov. Káva Cannabissimo Coffee obsahuje kávové zrná z Južnej Ameriky, Afriky a Indie a 20% konopných semienok.
Káva ako prirodzený zdroj antioxidantov je v spojení s konopným semienkom revolučným inovatívnym nápojom, ktorý je veľmi prospešný a nevyhnutný pre ľudský organizmus. Konopné semienko je považované za jednu z najvýživnejších potravín na svete, pretože je kompletným proteínom obsahujúcim antioxidanty, vlákninu, omega 3 a 6 mastné kyseliny, a všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré naše telo nevie produkovať. Konopné semienko je ideálnym zdrojom bielkovín pre každého a teda dokonalú potravinou podporujúce optimálne zdravie a pohodu pre život.

KEDY KÁVA CANNABISSIMO COFFEE POMÁHA:

- posilňuje imunitný systém,
- je prirodzeným zdrojom antioxidantov,
- potláča vznik toxínov.

AKO POUŽÍVAŤ
Kávu možno pripraviť ako espresso, prekvapkávanú kávu, zalievanú kávu, tureckú kávu, francúzsku pretláčaniu kávu alebo talianskou moka.

BALENIE
250 g

UPOZORNENIE
Káva neobsahuje lepok, cukor, GMO (geneticky modifikované organizmy), prísady, konzervačné látky, ochucovadlá. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po každom použití zatesnite sáčok. Krajina pôvodu Taliansko.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete aj ďalšie zdraviu prospešné kávy .
V našej ponuke nájdete tiež
Cannabis Power konopné kapsle - 120 kapslí .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
káva (Arabica 90% a Robusta 10%)
Káva Cannabissimo