logo
0

Monvitaly Káva Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend mletá 250 g

  • Káva Fitness
AKCIA SKLADOM
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Čaje a kávy
Monvitaly
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Nemusíte sa preto vzdať svojho šálke lahodnej kávy, bez toho, aby Vaše telo dostalo to, čo potrebuje. Antioxidanty sú jednou z hlavných zložiek pre riadne a správne fungovanie organizmu. Spojenie fitness a kávy je jedinečné, pochutnajte si na lahodnej talianskej káve a zároveň doprajte svojmu organizmu to najlepšie.

KEDY KÁVA FITNESS COFFEE POMÁHA:

- urýchľuje metabolizmus,
- redukuje hmotnosť,
- urýchľuje svalové zotavenie,
- zvyšuje energiu,
- očisťuje telo od škodlivých látok, ako sú voľné radikály, a to vďaka vysokému obsahu antioxidantov a zmesi unikátnych bylín,
- vytvára ochranný štít v tele pred škodlivými látkami.

PRODUKT KÁVA FITNESS COFFEE OBSAHUJE:

- Yerba maté - podporuje funkciu obličiek, zlepšuje látkovú výmenu. Obsahuje horčík, vápnik, draslík, železo, kremík, fosfor, vitamíny A, B, C, E a antioxidanty.
- Sladkého drievka - pomáha pri vykašliavaní (zbavuje hlienu z dýchacích ciest) a ďalej býva používaná zdravotníkmi ako prostriedok na úľavu pri respiračných ochoreniach (napr. alergia, zápal priedušiek, bolesť v krku a tuberkulóza), pri žalúdočných problémoch (vrátane pálenia záhy), pri zápalových ochoreniach, pri kožných ochoreniach, strese a pri problémoch s pečeňou.
- Mäta pieporná a mäta sladká - pomáha proti podráždeniu žalúdka, spomaľuje rast niektorých baktérií. Ďalšie výhody sú pripisované vysokému obsahu mangánu, stopovému množstvo rôznych iných živín, ako je železo, vápnik, kyselina listová, draslík, tryptofán, horčík, omega-3 mastné kyseliny, riboflavín. Sladká mäta má silné intenzívnu arómu spolu s osviežujúcou chuťou. Uvoľnením svalstva tráviaceho ústrojenstva mätový čaj zlepšuje trávenie a bolesti brucha.
- Škorica - pomáha pri trávení, môže byť užitočná pri liečbe cukrovky, má antibakteriálne funkciu, pomáha pri žalúdočných ochoreniach, hnačky a môže uľahčiť pri nadúvaní. Znižuje hladinu cukru v krvi, rovnako ako triglyceridov a cholesterolu.
- Horký a sladký pomaranč - používa sa ako horký, tak sladký pomaranč pre ich nezameniteľnú arómu. Horký pomaranč napomáha k urýchleniu metabolizmu a uľahčenie pri chudnutí.
- Zázvor - Gingiber officinalis - je používaný po stáročia pre celú radu výhod. Je to silný antioxidant, ktorý stimuluje produkciu energie a zlepšuje trávenie. Zázvor je stimulant, pôsobí proti nadúvaniu, poruchám trávenia a je cenný aj pri hnačke. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi a je vhodný pri nevoľnosti a zvracanie.
- Kardamom - je často pomenovaný ako "tretie najdrahšie" korenie na svete (po šafranu a vanilke), ktorého vysoká cena odráža vysokú reputáciu tohto príjemne voňajúceho korenia. Kardamon má silnú, jedinečnú chuť s intenzívnou aromatickou vôňou. Kardamon je bežnou prísadou v indickej kuchyni a v arabskom svete kávy.
- Citrón železník - známy pre svoje vysoké antioxidačné účinky vzhľadom na obsah flavonoidov a fenolových kyselín.
- Čínsky badián - je diuretikum, pôsobí proti nadúvaniu, je široko používaný v čajoch proti reumatizmu.
- Zelený aníz - má silné antimikrobiálne vlastnosti. Pôsobí ako diuretikum, tonikum a antispasmodikum.
- Klinček - používa sa na zlepšenie chuti a arómy, ale tiež preto, že zvyšuje kyselinu chlorovodíkovú v žalúdku, a tým zlepšuje peristaltiku a trávenie.
- Rhodiola rosea - už po desaťročia sa využíva v tradičnej medicíne Ruska, Švédska, Nórska, Francúzska, Nemecka a Islandu. Je jednou z najviac fascinujúcich bylín, ktorá má nespočetné množstvo kladných vlastností. Pozitívne ovplyvňuje niektoré z funkcií centrálneho nervového systému, ako je schopnosť sústrediť sa, tiež zlepšuje pamäť a náladu. Rhodiola rosea zvyšuje fyzickú aj psychickú odolnosť športovcov, podporuje kardiovaskulárne a svalovej energetické využitie. Ďalej funguje ako všeobecné tonikum pre zlepšenie energetickej hladiny a pomáha pri strese, depresiách, úzkostiach alebo nežiaducich príznakoch menopauzy.
- Kurkuma - je používaná cez viac ako tri tisícky rokov indickými liečiteľmi k zníženiu obezity. Má priaznivý vplyv na pečeň, podporuje tok žlče, ktorá je zodpovedná za rozdelenie tuku v potrave. Priaznivo pôsobí aj pri degeneratívnych ochoreniach ako je Alzheimerova choroba.
- Zelený čaj - lístky - je najlepšou voľbou medzi čajmi vôbec. Nie nadarmo sa o ňom hovorí, že je čajom "ozdravným a uzdravovacími". Tým, že zelený čaj obsahuje veľké množstvo antioxidantov, je tak spoľahlivým partnerom v boji proti voľným radikálom. Zelený čaj je ďalej vhodný pre celkovú vitalitu tela, najmä napomáha funkciám mozgu, srdca a má protizápalové účinky. Zelený čaj obsahuje mnoho zdraviu prospešných minerálov a látok, ktoré napomáhajú aj po psychickej stránke.

BALENIE
250 g - mletá

DÁVKOVANIE
Pre najlepšie účinky odporúčame konzumovať 2-3 šálky denne s hmotnosťou 7 g

UPOZORNENIE
Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy, osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami, hypertenziou. Konzumáciu konzultujte so svojim lekárom. Krajina pôvodu Taliansko.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež
Pražený jačmeň Fitness Barley 350 g a ďalšie druhy kávy .
Ďalšie informácie o produkte Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend nájdete v článku Dokonalý pôžitok zo zdravej kávy .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
100% prírodné talianska mletá káva, lístky citrónu železník
Energetická hodnota na 100 g: 45,57 kJ / 11,32 kcal
- bielkoviny: 0,33 g
- sacharidy: 1,64 g
- tuky: 0,2 g
Káva Fitness