logo
0

Natural Medicaments Eregma MAX power 100 tbl. + 20 TBL. ZADARMO

  • Eregma MAX
AKCIA SKLADOM
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu 2x denne (dopoludnia medzi jedlami, večer najlepšie 3 hodiny pred spaním). Dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutiny (nie sú vhodné alkoholické nápoje ani mlieko).
V odporúčaných dávkach nemá prípravok nežiaduce vedľajšie účinky, pôsobí pozvoľna a prirodzene. Nevzniká naň návyk. Účinok sa u vyčerpaného organizmu znateľne prejaví už po jednodňové dávke, výrazného účinku sa dosiahne po niekoľkých týždennom užívaní. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo - aj po dobu niekoľkých mesiacov. Po využívaní dvoch balení (regeneračná kúra) účinok prípravku dlhodobo pretrváva. Ak sa ťažkosti opäť objavia, je vhodné regeneračnú kúru zopakovať.

BALENIE
100 tbl. + 20 tbl. ZADARMO - dávka na 2 mesiace

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti a mladistvých do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Môže znižovať krvný tlak. Osoby s poruchou krvnej zrážanlivosti a osoby s iným závažným ochorením by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Účinnosť vstrebávanie zložiek je zvýšená technológiou mikronizácie. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Neobsahuje lepok.
Upozornenie pre diabetikov: Liek môže znižovať hladinu krvného cukru v krvi, vhodnosť používania konzultujte s lekárom.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Odporúčame kombinovať s produktom Maca 100 tob.
V našej ponuke nájdete tiež Eregma Max Power 100 tbl. + 20 tbl. ZADARMO + Erectan Exclusive intim gel 50 ml a ďalšie prípravky na sexualitu a afrodiziaká.
Články o produkte Eregma MAX power:
- Bylinky a sexuálne ťažkosti,
- Depresia je choroba,
- Stresovaný, unavený človek,
- Cholesterol - nové pohľady,
- Hypertenzia - liečba prírodnými postupmi,
- Sexuálne slasť ako originálny vianočný darček!,
- Veľkosť pánskeho penisu,
- Muži strácajú svoje mužstvo,
- Alkohol a sex,
- Poruchy sexuálnych funkcií - niekoľko praktických skúseností.

Produkt doručujeme v diskrétnom balení.

POPIS
Prípravok Eregma MAX Power pomáha zvyšovať výkonnosť organizmu. Obsahuje kombináciu účinných látok určených na podporu sexuálnych funkcií predovšetkým u mužov. Účinok produktu je zvýšený technológiou mikronizácie. Eregma MAX Power pomáha zintenzívňovať sexuálny zážitok oboch partnerov.
Eregma MAX Power obsahuje byliny maca a kotvičník označované ako "prírodná viagra", žen-šen označovaný za "koreň života", ginkgo biloba a indiánmi obľúbený smilax.
Obsiahnuté prvky selén, zinok a meď tvoria významnú funkčnú súčasť radu enzýmov dôležitých pre životné funkcie v organizme. V prípravku Eregma MAX Power sú zastúpené v biologicky dobre dostupnej forme a organizmus je schopný je veľmi dobre využiť.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza, polyvinyl-pyrolidon (nosič)
Eregma MAX