logo
0

Natural Medicaments Maca 100 tob

  • Maca 100
AKCIA SKLADOM
+ ZADARMO
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
DÁVKOVANIE
Užívajte 2 kapsuly denne. 1 kapsula dopoludnia medzi jedlami, druhá večer najlepšie 3 hodiny pred spaním. Dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutiny (nie sú vhodné alkoholické nápoje ani mlieko).
Hoci sa prvé výsledky u väčšiny užívateľov dostavujú už po 1-2 baleniach, výrobca odporúča využiť pre dosiahnutie optimálneho efektu 2-3 balenia, pretože najlepšie výsledky sú zaznamenané pri dlhodobom užívaní.

BALENIE
100 kapsúl - dávka na 1,5 mesiaca

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a chlade pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale. Nebola zistená toxicita ani žiadne nežiadúce účinky.
Názov gelatinizovaná maca je odvodený od spôsobu spracovania koreňa, ktorý sa spracováva v autokláve pod vysokým tlakom a teplotou (hydrolýza). Potom sa koreň suší a melie, čím získava maximálne využitie účinných látok. Nejedná sa o tonikum, ktoré navodzuje okamžité sexuálne reakcie, naopak pôsobenie je oveľa lepšie, prirodzenejšie a dlhodobo trvajúce. Bez konzervačných prísad. Nepřibarvováno, neochutené.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Odporúčame kombinovať s produktom
Eregma Max Power 100 tbl. + 20 tbl. ZADARMO .
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s maco .
Články o rastline Maca:
- Maca zabraňuje predčasnému starnutiu ,
- Maca - potencie, libido ,
- Maca - skúsenosti lekárov ,
- Maca - štúdie ,
- Maca: záchrana anemiků ,
- Maca podivuhodná potravina proti podvýžive, neplodnosti a mnohých ďalších problémoch ,
- Maca: lepší ako povestný kórejský ženšen ,
- Maca - podivuhodné afrodiziakum .

POPIS
Maca je prastará bylina peruánskych Ánd. Súčasný vedecký výskum potvrdil jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, predĺženie života a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Maca je 100% bezpečná bez vedľajších účinkov.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
97 mg želatína
Maca 100