logo
0

OraQuick HIV / AIDS OraQuick ADVANCE HIV-1/2 Rapid Antib. test

  • HIV /
AKCIA SKLADOM
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Výsledky testu OraQuick ADVANCE HIV-1/2 sú známe do 20 minút. Test OraQuick ADVANCE HIV-1/2 deteguje protilátky v rannom štádiu infekcie. Umožňuje tak pacientom zistiť svoj status ihneď pri prvej návšteve lekára a pozitívnym umožňuje okamžitú starostlivosť.

Presné a rýchle testovanie sa vykonáva z ústnych tekutín, kapilárnej krvi, plazmy alebo venepunkčnej procedúrou. Test OraQuick ADVANCE HIV-1/2 je jediným rýchlym testom z ústnych tekutín svojho druhu s certifikáciou CE (EÚ) a FDA (USA). Na základe štúdií je presnosť testu OraQuick ADVANCE HIV-1/2 99,9% (citlivosť 100%, špecificita 99,8% - z ústnych tekutín). Citlivosť z krvi a plazmy OraQuick ADVANCE HIV 100% a špecifickosť 100%. Testy OraQuick ADVANCE prešli veľmi rozsiahlymi klinickými štúdiami a skúškami, ktoré potvrdili, že výsledky týchto testov sú porovnateľné s výsledkami laboratórnych testov.

CDC (Center for Deseas Control and Prevention), americká vládna agentúra zameriavajúce sa na verejné zdravie, potvrdila na základe mnohých podporných štúdií, že HIV sa neprenáša slinami. OraQuick ADVANCE HIV-1/2 netestuje zo slín, ale absorbuje zo steru plaku ďasien protilátky priamo z ciev ústnej sliznice.

HIV -1/2 OraQuick ADVANCE obsahuje syntetické peptidy reprezentujúce oblasť obálky HIV a kozie antihumánní IgG, slúžiace na kontrolu postupu imobilizované na nitrocelulózové membráne v testovacej (T) zóne a kontrolné © zóne. Samotné vykonanie testu trvá cca 20 sekúnd. Vyhodnotenie testu trvá 20 minút od vloženia testu do detekčného činidla.

BALENIE
1 testovacie zariadenie, 1 fľaštička s detekčným činidlom

UPOZORNENIE
Reaktívne výsledky testu HIV / AIDS OraQuick ADVANCE HIV-1/2 nemôžu byť interpretované ako absolútne nesporná diagnóza. Pre stanovenie finálnej diagnózy HIV musí byť vykonaný overovaciu skúšku v Národné referenčné laboratóriu, rovnako ako u všetkých laboratórnych testov. Test neobsahuje nebezpečné chemikálie.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie diagnostické testy .

AKO POUŽÍVAŤ
Pri testovaní postupujte podľa priloženého návodu.
HIV /