logo
0

Ostatní FOB test na okultné krvácanie v ľudskej stolici 1 ks

  • FOB test
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
K selektívnemu zisteniu ľudskej krvi (ľudského hemoglobínu) sa používajú monoklonálne protilátky, ktoré sú súčasťou testu. Pre analýzu stačí jediný vzorka, odber je možný z toaletného papiera. Získate okamžitý výsledok - do 5 minút kedykoľvek počas dňa. Pred vykonaním testu nie je potrebné dodržiavať žiadne diétne obmedzenia, výsledky testu nie sú ovplyvnené prijímaním určitých druhov potravín.
FOB test obsahuje kombináciu dvoch monoklonálnych protilátok potrebných k selektívnu detekciu ľudského hemoglobínu vo vzorke stolice. Po aplikácii vzorky dochádza k jeho postupnému vzlínaniu po prúžku sorbentu = testu, zložky vzorky sa separujú pri migrácii. Farebne značený konjugát protilátky sa špecificky viaže na ľudský hemoglobín vo vzorke a spoločne tvoria komplex antigén-protilátka, ktorý je potom špecificky viazaný v jednotlivých zónach testu a na základe farebnej reakcie možno odčítať výsledky.
Test je založený na princípe vysoko špecifické imunochemické reakcie medzi antigénom a protilátkou použitú pre analýzu špecifickej látky. V prípade, že vzorka obsahuje ľudský hemoglobín v množstve 10 ng / ml a vyšším, dochádza k tvorbe červeno sfarbeného prúžku T ako indikátora pozitívne reakcie v pozícii testovacie. Ak vzorka stolice neobsahuje ľudský hemoglobín (alebo je ľudský hemoglobín prítomný v koncentrácii nižšej ako 10 ng / ml), červený prúžok sa neobjaví a výsledok je negatívny. Kontrolný prúžok C je prítomný vždy ako indikátor funkčnosti testu bez ohľadu na prítomnosť ľudského hemoglobínu vo vzorke.

BALENIE
- test,
- odberová skúmavka,
- návod na použitie,
- záchytná sieťka ZADARMO.

UPOZORNENIE
Test je určený len na použitie pri diagnostike in vitro, na samovyšetrovanie. Skladujte pri teplote 4-30 ° C. Ihneď po rozbalení vykonajte testovanie. Pre získanie presných výsledkov dodržujte návod na použitie. Neotvárajte zatavenou fóliu, kým nie ste pripravení na vykonanie testu. Test je určený na jedno použitie.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie diagnostické testy .
FOB test