logo
0

Rapeto Glucamedic komplex 50 tbl.

  • Glucamedic komplex
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Glucamedic komplex 50 tbl.

Glucamedic komplex obsahuje koncentrovaný, šetrnou metódou sušený extrakt z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), vitamín C, xylitol a sladový extrakt. Použitý extrakt z hlivy ustricovej zaručuje ľahkú vstrebateľnosť, vďaka použitej technológii sa do extraktu dostáva široké spektrum látok.
Hliva ustricová obsahuje biologicky aktívne látky ako napr. aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny radu B, vitamíny D, C, K a rad minerálnych látok a stopových prvkov (železo, zinok, selén, fosfor, draslík, jód a pod.) a predovšetkým beta-glukány (pleuran) vo vstrebateľné forme.
Forma cmúľacích tabliet Glucamedic komplexu umožňuje pôsobenie glukánov na sliznici ústnej dutiny a zaručuje tak rýchly nástup účinku.
DÁVKOVANIE
Užívajte 1-3 tablety denne, maximálne však 6 tabliet denne. Tablety nechajte v ústach voľne rozplynúť. Pre maximálny účinok odporúčame pol hodiny po užití nejesť a nepiť.
BALENIE
50 tablet - dávka na 15-50 dní
UPOZORNENIE
Doplnok stravy sa sladidlami. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Uchovávajte v suchu a tme, chráňte pred teplom.
ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na imunitný systém .
PRÍDAVNÉ LÁTKY
sorbitol (plnidlo), sladidlá (xylitol, sukralóza), tabletovacie prísady (oxid kremičitý, stearan horečnatý), aróma
Glucamedic komplex