logo
0

Simply You Elasti-Q Original - telový krém na prevenciu strií 200 ml

  • Elasti-Q Original
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Strie vznikajú pri náhlych zmenách objemu akýchkoľvek častí tela. Tieto nevzhľadné jazvičky sa vyskytujú najčastejšie na bruchu, prsiach, stehnách a bedrách. Akonáhle sa raz objaví, je potom značne ťažké sa ich úplne a bez následkov zbaviť. Telový krém Elasti-Q Original zaistí vašej pokožke účinnú prevenciu vzniku strií.

ZLOŽENIE
Aqua, Mineral Oil, Glycerin, Izopropyl Myristate, octyl Octanoate, Ceteareth-6, STEARYL Alcohol, cetyl Acohol, Glyceryl Stearate, Sodium HYALURONATE, Ceteareth-25, Phenoxyethanol, Methylparaben, etylparabénom, Propylparabenum, butylparabén, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Dimethicone, Hydrolized Elastín, Parfum

AKO POUŽÍVAŤ
Aplikujte pravidelne na problematické partie (bruško, zadoček, stehná a boky) dostatočné množstvo krému a jemne ho vmasírujte do pokožky. Nanášajte najlepšie 2x denne. Čím dlhšie Elasti Q Original používate, tým lepšie bude vaša pokožka chránená pred vznikom strií.

BALENIE
200 ml

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote 15-25 ° C.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Elasti-Q Exclusive daruje časť výnosu z každého predaného kusu prípravku na projekt Banky pupočníkovej krvi ČR a podporu liečby a záchrany vážne chorých pacientov. Elasti-Q Exclusive spolupracuje s nadáciou Kvapka nádeje na podpore projektu Banky pupočníkovej krvi Českej republiky.
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky pre dobu tehotenstva a dojčenia a ďalšie telové krémy .
Elasti-Q Original